Izdelki za najboljše uvajanje goste hrane pri dojenčkih in malčkih

Naredite prve obroke raznolike, okusne in zanimive!

Izdelki za uvajanje goste hrane pri otrocih, kot so kašice, otroška hrana v kozarcih, muesli in druge rešitve, zasnovane za prve obroke. Uravnoteženi recepti praktično spremljajo uvajanje novih okusov. Idealni, da je uvajanje goste hrane vsak dan enostavnejše.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Izdelki za uvajanje goste hrane: 1 - 30 od 246 izdelkov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči

Holle Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči, 250 g

  • od 10. meseca
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrob - klasik

Himmeltau Zdrob -​ klasik, 600 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z vitaminom B1
€ 2,69 (€ 4,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja

Bebivita Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja, 500 g

  • od 5. meseca
  • z minerali in vitamini
  • s piškoti iz Nemčije
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • skrbno izbrana žita
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška mlečna kaša Straciatella - Mali gurman

Milupa Otroška mlečna kaša Straciatella -​ Mali gurman, 400 g

  • Od 8. meseca
  • S čokoladnimi koščki
  • Praktično ponovno zapiranje
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s piškoti

Bebivita Mlečna kaša s piškoti, 500 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z minerali in vitamini
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - zelenjavna rižota Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ zelenjavna rižota Demeter, 220 g

  • od 8. meseca
  • spodbuja žvečilni refleks
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša, 200 g

  • Od 5. meseca
  • Brez glutena
  • Tudi za mlečno kašo
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • sladkoba samo iz sadja
  • s polnozrnatimi ovsenimi in pirinimi kosmiči
€ 3,69 (€ 18,45 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio piščančje meso

Holle Bio piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobovi kosmiči - med

Himmeltau Zdrobovi kosmiči -​ med, 500 g

  • od 6. meseca
  • sladkano z medom
  • z vitaminom B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio govedina

Holle Bio govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

  • od 5. meseca
  • enostavno za pripravo
  • vsebuje gluten
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - borovnice in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ borovnice in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • brez palmovega olja in brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena)

Holle Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • nežni polnozrnati kosmiči
  • enostavno za pripravo
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio Baby Bircher muesli

HiPP Bio Baby Bircher muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • z jabolki, bananami in polnozrnatimi žiti
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje

HiPP Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje, 125 g

  • Od 5. meseca
  • Blago in sladko
  • Brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - govedina

HiPP Bio otroška hrana -​ govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • brez dodane soli
  • brez arom
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 2. oktober

Freche Freunde Bio kosmiči - jabolko in jagoda

Freche Freunde Bio kosmiči -​ jabolko in jagoda, 125 g

  • od 12. meseca
  • otrokom prijazne sestavine
  • odličen okus z mlekom ali jogurtom
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Kaša s 5 bio žiti

HiPP Kaša s 5 bio žiti, 200 g

  • od 5. meseca
  • za različne različice
  • brez dodanega sladkorja in mleka
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • iz ovsenih in pirinih kosmičev
  • z borovnicami
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - piščančje meso

HiPP Bio otroška hrana -​ piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • lahko se kombinira na več načinov
  • brez dodane soli
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke, 250 g

  • za starost 1 leto in več
  • okusno tako toplo kot hladno
  • 100% kakovost Bioland
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Crispy Cereals Lama Loops

Holle Bio Crispy Cereals Lama Loops, 125 g

  • od 1. leta dalje
  • s sladkobo iz sadja
  • ekspandirana žita
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - slive in hruške

HiPP Bio otroška hrana -​ slive in hruške, 160 g

  • od 5. meseca
  • veganski recept
  • naravno brez glutena
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč

Milupa Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč, 400 g

  • Od 6. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
  • S pšenico, ovsom, rižem in še več
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - vanilija

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ vanilija, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno-žitni obrok - piškoti

Alete bewusst Mlečno-​žitni obrok -​ piškoti, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • brez palmovega olja
  • s cinkom, jodom, železom in kalcijem
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober